Sektörel Butik Yazılımlar

İş Süreçleri Takip Yazılımı


Workcenter yazılımı, işletmenizin iş süreçlerini , kolayca yönetebilmenizi sağlayan, web tabanlı bir yazılımdır. Güncel teknolojileri kullanan Workcenter yazılımı, geliştirmeye açık yapısı ile esneklik ve sürdürülebilirlik kolaylığı sağlar. ISO 9001-9002 kalite yöneyim standartları ve Kaizen felsefesi, programın temel yapısını oluşturmaktadır.

Workcenter yazılımı ile:

 İşletmenizin iş süreçlerini kolayca takip edebilir

 ISO Belgelerinin takibi ve yerine getirilmesi gereken faaliyetleri tanımlayabilir ve yönetebilirsiniz.

 Düzenleyici ve önleyici faaliyet süreçleri ile işletmenizde aksiyon alınması gereken faaliyetleri önceden tespit edebilir ve iş süreçlerindeki hataları önleyebilirsiniz.

 Yeni ürün geliştirme ve Ar-Ge faaliyetlerinde ürün gelişim süreçlerini takip edebilirsiniz.

Fiyat Al


QR kod ürün takibi Uygulaması


Ürün fiyat geçişlerini kolayca yönetebileceğiniz, QR ürün fiyat sorgulama sistemi, ürün fiyatlarını kolayca güncellemenin yanı sıra, ürün ile ilgili açıklama bilgileri, analiz belgeleri veya ürün ile ilgili işletme kayıt bilgilerini tüketiciye sunmanızı sağlar.

Yazılım ; E-ticaret platformları - Muhasebe programları ile entegra edilebildiği gibi, Bulut sistem olarak da çalışabilmektedir. Ürün fiyat geçişlerinde yapmanız gereken tek şey, sizlere sunulan Admin panel aracılıyla ürünlerinizi yönetmek.

QR ürün takibi ile  QR kodların yıl, ay, gün halinde okutma miktarları, hangi coğrafi bölgelerden veya hangi platformlardan okutulduğu gibi analiz bilgileri de raporlanabilmektedir.

QR kod ürün takibi ile pazarlama stratejileriniz için gerekli analiz bilgileri elde edebiliyorsunuz.

Fiyat Al