Kurumsal ERP Yazılımları

Mikro Run


Esnaf veya serbest meslek sahibiyseniz ya da küçük birişletmeniz varsa, Mikro Run tam size göre! Günlük koşuşturmalarınız arasında,bir de kâğıda deftere yazmakla, ödemeleri ve tahsilatlarıkontrol etmekle uğraşmayın.

Bırakın, Mikro Run tüm bu işlerisizin için halletsin.Mikro Run ile alış ve satışlarınızı, herhangi bir aksama olmaksızın kolaylıklayönetebileceksiniz. Üstelik tam da ihtiyacınız kadarını size sunan Mikro Runsayesinde, hiç kullanmayacağınızözellikler için fazladan para ödemenize de gerek kalmayacak.

Fiyat Al


Mikro Jump


Mikro Jump ile hangi sektörde olursanız olun tüm süreçlerinizi tek bir program ile uçtan uca yönetebilirsiniz. Üstelik siz işlerinizi büyütürken ticari yazılımınız da sizinle birlikte büyür.  Siz de KOBİ olarak kontrolü büyümek, rekabette öne çıkmak istiyorsanız Mikro Jump ürünü tam da size göre.


Mikro Jump ile yapabileceklerinizin bazıları;

- Stok Yönetimi
- Ürün Yönetimi
- Masraf Yönetimi
- Satın Alma ve Tedarikçi Yönetimi
- Satış ve Müşteri Yönetimi
- Finans Yönetimi
- Bütçe Yönetimi

Fiyat Al


Mikro Fly


Siz de iş süreçlerini verimli ve karlı bir şekilde yönetmek, zamandan ve maliyetten tasarruf etmek, analizler ve veriler ışığında doğru kararlar alıp rekabette öne çıkmak, en büyük olmak istiyorsanız Mikro Fly tam size göre.

Mikro Fly ile tüm iş süreçlerinizi tek bir platform üzerinden uçtan uca yönetebilir, faaliyet gösterdiğiniz sektörün ihtiyaçlarına göre kolaylıkla özelleştirebilir ve hızlıca canlı kullanıma geçebilirsiniz.

E-Devlet uygulamalarının tek bir çatı altında entegre edilebildiği Mikro Fly’da Mikro Asistan Güncelleme Hizmeti ile de mevzuat değişikliklerine kolayca adapte olursunuz.

Ayrıca Mikro Fly ile para, iş gücü ve ekipman gibi her türlü kaynağınızı kolaylıkla planlayıp, iş süreçlerinin kontrolünü kolayca sağlayabilirsiniz.

Fiyat Al


Rota Bulut Ticari Yazılım


Rota, Türkiye mevzuatına uygun , güncel bulut teknolojisini kullanan bir ticari yazılımdır. Web ortamında çalıştığı için hiçbir bakım gerektirmez.

Rota ile neler yapabiliz?

Ticari işletmenizin satış, satınalma, genel muhasebe, üretim ve e-önüşüm gibi süreçlerinizi kolaylıka takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz her yerden raporlarınıza ulaşır, işletmeniz hakkında doğru kararları doğru zamanda verebilirsiniz.

Rota farkı Nelerdir ?

  •  Bulut Altyapısı ile herhangi bir kurulum ve bakım gerektirmez.
  •  Otomatik yedekleme ve güncellemeyle, sisteminiz her zaman işlevselliğini korur. Bu sayede yenliklerden anlık olarak faydalanmış olursunuz.
  •  Bulut Teknolojisi sayesinde bilgisayarınızda veri tutmaz. Bu sayede maksimum veri güvenliği sağlar.
  •  Donanım ve sunucu maliyeti gerektirmez.
  •  Platform bağımsızdır, herhangi bir işletim sistemi ile çalışabilir. internet bağlantısı olaması sizin için yeterli !

Fiyat Al